Okładka kolejnej publikacji TML Okładka kolejnej publikacji TML SZ
07 wrzesień

Jubileusz 55-lecia edukacji w nowym budynku Szkoły Podstawowej w Lubatowej

Napisał 

Jubileusz 55-lecia edukacji w nowym budynku okladka1Szkoły Podstawowej w Lubatowej

Dyrekcja Szkoły Podstawowej

Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców

Towarzystwo Miłośników Lubatowej

serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Jubileuszu 55-lecia „nowej szkoły”, które odbędą się 24.09.2016 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II i w Domu Ludowym w Lubatowej.

Prosimy o przekazanie zaproszenia swoim rodzinom, znajomym. Każdy absolwent szkoły jest zaproszony, wszyscy będziemy mogi sie spotkać w klasach, które w czasach szkolnych były dla nas drugim domem, bedziemy mogli powspominać historię naszej szkoły. Szkoła będzie otwarta dla nas wszystkich. Wielu z nas bedzie mogło zobaczyć swoje zdjęcia z przeszłości oraz prześledzić swoje oceny w dziennikach lekcyjnych. Niezapomniane chwile przypomną nam nasi nauczyciele. Zobaczmy jak wygląda nasza szkoła dzisiaj.

Jesteśmy przekonani, że wspólne spotkanie ze znajomymi, także tymi ze szkolnej ławy, będzie okazją do wspomnień i odnowienia znajomości.

Hitem spotkania będzie prezentacja kolejnej publikacji, którą stworzył zespół pod przewodnictwem naszego członka oraz absolwenta Szkoły Podstawowej w Lubatowej księdza doktora Janusza Podlaszczaka. Ten bestseller będzie zawierał ogrom informacji o absolwentach, historii nowej szkoły oraz wiele innych ciekawych informacji.

Zarezerwuj Twój cenny czas dla swoich przyjaciół z ławy szkolnej a będziesz miał możliwość zakupić publikację, która będzie przedstawiała zdjęcia i wykazy Lubatowian uczęszczających do nowej szkoły. Jeśli masz pytania napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekamy na Ciebie i Twoich przyjaciół z ławy szkolnej w sobotę 24.09.2016 roku w Kościele Parafialnym w Lubatowej.

 Program uroczystości:

10.00 –  Msza Święta w intencji byłych i obecnych uczniów i pracowników szkoły w Kościele Parafialnym pw. Św. Stanisława Biskupa w Lubatowej,

11.00 –  Przemarsz pocztu sztandarowego, gości, uczniów i pracowników do szkoły,

11.30 –  Spotkanie w szkole,

  • powitanie gości,
  • widowisko artystyczne w wykonaniu uczniów,
  • wystąpienia okolicznościowe,
  • wpisy do Księgi Pamiątkowej,
  • zwiedzanie szkoły i spotkania w klasach,
  • poczęstunek.

17.00 –  IV Zjazd Lubatowian oraz spotkanie Towarzystwa Miłośników Lubatowej w Domu Ludowym w Lubatowej,

  • prezentacja III Księgi Jubileuszowej wsi Lubatowa wydanej z okazji Jubileuszu Szkoły(możliwość zakupu III Księgi,
  • wystąpienia okolicznościowe i artystyczne,
  • poczęstunek.
Czytany 8180 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 02 październik 2016 14:32
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Zaloguj się, by skomentować