portfolio

Kategoria: Demo Paweł Pernal

Art Table Lite Edition

Numer startowy Imię Nazwisko Klub Grupa Płeć
D1ZuzannaStarowiejskaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D47IzabelaMatiasikMKS HaliczGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D10IzabelaMarekMTB MOSIR DuklaGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D55JuliaPodlaszczakNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D57GabrielaAszlarNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D69OliwiaWołtoszNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D72WeronikaSzewczykNiezrzeszonaGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D86EmiliaAlbrychtKB GOSIR KROŚCIENKO Grupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D24FaustynaMichalakNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D44FelicjaParylakNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D67OktawiaParylakNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D39NataliaZimaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D30NataliaSucholewskaNiezrzeszonaGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
TML116AmeliaJakiełaGimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w LubatowejGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D54Milena JakiełaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
TML115MartynaPatlewiczNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D50MilenaNiziołekNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
TML112OliwiaPatlewiczNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
TML110IzabelaSzczęsnaNiezrzeszonaGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
TML104LuizaZającNiezrzeszonaGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D13OliwiaPodlaszczakNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D63NikolaKłótkowskaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D90JuliaPrajznerKB GOSIR KROŚCIENKO Grupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
TML103ZuzannaZającUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)kobiety
D16MichałAszklarNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D62SławomirBłyskalMKS HaliczGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D18SebastianGarbowskiSP KLIMKÓWKAGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
TML102SzymonZającNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D58WiktorTurekNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D4MichałJakubczykNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D34JakubJakubczykNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D33KacperŚlifierzLKB RudnikGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D71CyprianWołtoszNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D80Tobiasz ZimaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D85Dawid ŁośNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D77KrzysztofOstachNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D40Filip DeryniowskiUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
TML114DawidJakiełaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
TML113JulianPatlewiczNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D21JulianJakiełaUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D17PatrykZiębaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D70BartekNiziołekNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D11KamilZającNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D26KacperZającNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
TML109GabrielKlimkiewiczNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
TML108LucjanKlimkiewiczNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
TML121KacperPająkNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D14KamilMarekMTB MOSIR DuklaGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D38OskarZającNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9 lat (Uczniowie klasy I do III szkoły podstawowej)mężczyźni
D35AlicjaMatiasikMKS HaliczGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
TML99DominikaHawrotKlub Biegacza Krościenko WyżneGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
TML101JulitaKrzyżanowskaKlub Biegacza Krościenko WyżneGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D25HonorataCeglarzNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D20AlicjaKarwackaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D28PolaImielińskaLKB RudnikGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D52ZuzannaPająkLKB RudnikGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D8Daria DeryniowskaUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
TML105MartynaParylakNiezrzeszonaGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
TML107Julia MurdzekUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
TML111KamilaPatlewiczNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D46RoksanaTurekNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
TML106KamilaKaniaUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D7Zuzanna KapicaNiezrzeszonaGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)kobiety
D15AdamZającNiezrzeszony(a)Grupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D3PAWEŁKUCMKS HaliczGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D68DAWIDMARKOWSKIMKS HaliczGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D37NikodemGwóźdźMKS HaliczGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D22TomaszFolcikNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D5KamilWarchołEKO BALL SANOKGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
TML100MIkołajGerlachKlub Biegacza Krościenko WyżneGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D41WiktorZającSzkoła Podatwowa im. Jana Pawła II w LubatowejGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D9KrystianŚlifierzLKB RudnikGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D73KaceperWielobóbNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D65KacperKasprzyckiUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D48WiktorZającUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D43MiłoszZimaNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D36Karol JakiełaUKS PartyzantGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D74Bartłomiej OstachNiezrzeszonyGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D12AleksanderGrygolerKlub Biegacza Krościenko WyżneGrupa Dzieci w wieku do 9-12 lat (Uczniowie klasy IV do VI szkoły podstawowej)mężczyźni
D2KarolinaMatiasikMKS HaliczGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
D49URSZULAFILIPMKS HaliczGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
D45MałgorzataPernalIKN Górnik Iwonicz Zdrój Grupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
TML118MagdalenaTurekGimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w LubatowejGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
TML117JuliaŁośGimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w LubatowejGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
TML97DariaSowaNiezrzeszonyGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
TML122PatrycjaWójcikKlub Biegacza Krościenko WyżneGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
TML120KarinaHawrotKlub Biegacza Krościenko WyżneGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)kobiety
D66MichałLatkiewiczNiezrzeszonyGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
TML12Dawid StaniszIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D61JakubJakubczykIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D27PawełKaniaIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D76KonradKijowskiNiezrzeszonyGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
TML119SzymonGużkowskiMOSIR KrosnoGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D6KamilZającGimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w LubatowejGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D29PatrykRygielGimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w LubatowejGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D84JakubWierdakLUKS Burza RogiGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D81KarolSokółLUKS Burza RogiGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
D19BartoszBernaciakLKB RudnikGrupa Młodzież w wieku do 12-15 lat (Uczniowie klasy I do III gimnazjum)mężczyźni
TML48KatarzynaSzepieniecRzeszowskie Gazele i GepardyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML46IwonaSulowskaAZS AWF Kraków MastersGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML50KatarzynaSmolikNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML44Aleksandra SzewczykLUKS Burza RogiGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML38NataliaKwiecieńLKB RudnikGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML39KlaudiaCichońIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML9KlaudiaPęcakKKB MOSiRGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiakobiety
TML1WiktorSrokaNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML32PatrykPawłowskiSPARTA STALOWA WOLAGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML71MarcinKielarNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML68BartłomiejKasprzyckiIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML74MateuszMarkuszkaKKB MOSIR KROSNOGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML76KamilKrukarNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML59GrzegorzZygmuntLKS LubatowaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML57Michał ZygmuntLKS LubatowaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML56KamilMezglewskiKB GOSIR KROŚCIENKO Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML55BartoszSmolikNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML54DominikKijowskiKB GOSIR KROŚCIENKO Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML49MichałSzepieniecRzeszowskie Gazele i GepardyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML47KamilZiajkaNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML36MaciejZającNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML35MateuszHaczelaMUKS PODKARPACIE JEDLICZEGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML29IgnacyDomiszewskiMKS HaliczGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML21JerzyKrzanowskiIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML20MichałKrzanowskiIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML19MichałSzwastIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML18PatrykJakiełaIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML13 DanielStaniszNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
270MarcinKuligaKKB MOSiRGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML4BartłomiejRaśKKB MOSiRGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML65KamilGórniakFINISH Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML3KamilChłapNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 16-30 roku życiamężczyźni
TML64UrszulaKandeferIdeo.plGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML40AgnieszkaMatyiekLKB RudnikGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML25AgataLenkiewicz-BardzińskaKKB MOSiRGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML24AnnaRosiekMKS HaliczGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML62Marta PrajznerNiezrzeszonaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML15AdriannaSikorskaNiezrzeszonaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML61KatarzynaAlbrychtNiezrzeszonaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiakobiety
TML41DamianSucholewskiNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML63MarcinKandeferIdeo.plGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML28KrzysztofBębenNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML75DanielWosikLKB RudnikGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML70Marcin ZającUKS PartyzantGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML58JarosławZygmuntLKS LubatowaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML53KrzysztofKijowskiNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML26KrzysztofBojskalIKN Górnik Iwonicz ZdrójGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML16PawełSikorskiNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML11DariuszKowalskiKB GOSIR KROŚCIENKO Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML7KonradKowalskiNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML26KrzysztofBlyskalMKS HaliczGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML27WiktorChojnackiNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 30-40 roku życiamężczyźni
TML8MarzenaMoskalNiezrzeszony(a)Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiakobiety
TML22MariaDomiszewskaMKS HaliczGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiakobiety
TML60EWELINABOROWSKA-PAWLUŚJSC Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiakobiety
TML31GrzegorzOleksykMKS HaliczGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML43AdamKrukarNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML17DariuszSubikKlub Biegacza ATHLETICGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML23WojciechDomiszewskiMKS HaliczGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML72JózefUrbańskiKKB MOSiRGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML73SławomirWiśniewskiLKB RudnikGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML69AdamKustrońNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML67RobertAlbrychtNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML51EdwardJakiełaIKN Górnik Iwonicz Zdrój Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML45PawełJakubczykNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML42PIOTRBRILMUKS PODKARPACIE JEDLICZEGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML37SylwesterDudekLKB RudnikGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML10Wojciech GołąbekMTB MOSIR DuklaGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML34RobertGleńMUKS PODKARPACIE JEDLICZEGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML6JanOstrowskiKKB MOSiRGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML33MariuszBiskupMUKS PODKARPACIE JEDLICZEGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML5Krzysztof ZdebEKO BALL SANOKGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML30StanisławŁańcuckiSKBGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML66StanisławGórniakFINISH Grupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML2MirosławMikaNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni
TML14RyszardKlamutNiezrzeszonyGrupa otwarta zawodnicy w wieku do 40-111 roku życiamężczyźni