Aktualności

Wirtualny XVII bieg „Szlakiem Partyzantów z Lubatowej”

21.07.2020

BIEG
BIEG

W ostatnich dniach wiele osób pytało o kolejną edycje biegu „Szlakiem Partyzantów z Lubatowej”. W związku z stanem epidemii w Polsce, mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie zawodników i mieszańców  zdecydowaliśmy o odwołaniu biegu w tradycyjnej formule.

Powodem takiej decyzji jest troska o zdrowie uczestników wydarzenia, osób postronnych oraz chęć minimalizowania ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującym chorobę COVID-19.

Chcemy, aby zawody odbywały się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Głęboko wierzymy, że podjęta, niełatwa decyzja sprawi, że bieg „Szlakiem Partyzantów z Lubatowej”  – zgodnie z założeniami – nadal w przyszłości będzie dużym wydarzeniem biegowym w naszym regionie, zarówno dla  doświadczonych zawodników, jak i biegaczy amatorów, ich najbliższych oraz kibiców.

By realizować cel biegu jakim jest popularyzacja sportu, jako zdrowej formy spędzania wolnego czasu oraz uczczenie pamięci zamordowanych partyzantów w Lesie Grabińskim zapraszamy do udziału w Wirtualnym XVII biegu „Szlakiem Partyzantów z Lubatowej”

 

Bieg odbędzie się w okresie od 22 lipca do 16 sierpnia 2020 roku. Zawody będą polegały na pokonaniu wskazanego w regulaminie dystansu (trasy biegu), zarejestrowania go dowolnym urządzeniem rejestrującym trasę i czas oraz przesłaniu zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę. Na uczestników czekają pamiątkowe medale.

 

Szczegóły w regulaminie

Limit uczestników ograniczony

Załączniki

TRASA BIEGU XVII
REGULAMIN BIEGU XVII

Powrót